bullet Tanszéki sikerek

Gratulálunk a nemrég megrendezett ELTE Biológus TDK konferencia tanszéki résztvevőinek! Különösen a díjazottaknak, akik a Biokémia és molekuláris biológia szekció megosztott 2. helyezését kapták:

Hóf Henrietta (témavezetője: Nyitray László) és

Jóna Kristóf (témavezetői: Harami Gábor, Kovács Mihály)!

bullet Tanszéki sikerek

Pál Gábor, tanszékünk egyetemi docense, 2019. október 31-én Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült. Ezt a kitüntetést olyan tanárok kapják, akik 10 év időtávlatában TDK témavezetőként a legkimagaslóbb eredményt érték el. Pál Gábor 10 év alatt 8 diák 14 TDK pályamunkájának elkészítését segítette, úgy, hogy a 14 TDK dolgozat közül 13 díjazott lett. Diákjai országos TDK konferencián egy első, egy harmadik helyezést és egy különdíjat értek el, míg ELTE BTDK konferenciákon hat első és két második helyezést, valamint két különdíjat szereztek. Pál Gábor a TDK eredmények kapcsán díjnyertes diákjaival 12 közös nemzetközi cikket írt.